• سوالات متداول
  • اطلاعات تماس
  • 02188208767-09127112737

سخن روز : هزینه ارسال محصولات بالاتر از 100 هزار تومان رایگان می باشد

راهنمای خرید

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت ( پرداخت آنلاین) :

همه کاربران می توانند مبلغ سفارش خود را از طریق قسمت “نحوه پرداخت” سبد خرید به صورت آنلاین پرداخت کنند.لازم به ذکر است جهت پرداخت آنلاین، با انتخاب این گزینه و پرداخت نمودن آن ،شما به صورت قطعی اقدام به خرید نموده اید و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی،بسته بندی و ارسال خواهد شد.

نحوه پرداخت اینترنتی :

جهت پرداخت اینترنتی یا آنلاین دانستن موارد زیر ضروری است:

  • شماره 16 رقمی پشت کارت عابر بانک
  • رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی
  • کد CVV2
  • تاریخ انقضا

1- شماره 16 رقمی پشت کارت عابر بانک :

شماره 16 رقمی بر روی کارت شما درج گردیده است

2- رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی :

لازم است قبلا این رمز را فعال نموده باشید.رمز دوم  را برخی از بانک ها هنگام باز نمودن حساب به شما تحویل می دهند ولی اغلب بانک ها در هنگام باز نمودن حساب، این رمز را به شما نمی دهند و برای فعال کردن رمز دوم،شما می توانید به یک دستگاه خودپرداز بانک مذکور مراجعه نموده و از طریق بخش عملیات رمز ، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی ،رمز خود را انتخاب نمایید.

3- کد CVV2 :

کد CVV2 که به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی استفاده می گردد و در واقع یک رمز 3 یا 4 رقمی است که بر روی کارت حک شده است.

4- تاریخ انقضا :

تاریخ انقضا نیز بر روی کارت شما حک شده است . اگر کارت شما تاریخ انقضا ندارد می توانید از 12 به جای ماه و از 99 به جای سال استفاده نمایید.

پرداخت کارت به کارت :

افرادی که امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی یا پرداخت آنلاین را ندارند می توانند از طریق مراجعه به یکی از دستگاه های خودپرداز وجه خود را به شماره حساب درج شده در این قسمت واریز نمایند.پس از کارت به کارت حتما کد رهگیری را یادداشت فرمایید.

با این حال پرداخت از طریق درگاه اینترنتی وبسایت داروسرا یا پرداخت آنلاین سریع تر بوده و مراحل ثبت سفارش و آماده سازی سفارش شما سریع تر صورت می پذیرد.

 

شماره حساب :

شماره کارت    :

 

بانک :