• سوالات متداول
  • اطلاعات تماس
  • 09104951235

سخن روز : داروخانه پارسین:خرید های بالا تر از 100 هزار تومان،هزینه ارسال رایگان می باشد. در صورت موفق نشدن در انجام مراحل خرید لطفا با شماره های ما تماس فرمایید.

پروتیین وی ۹۰۷ گرمی اپتیموم نوتریشن راک دارو -تخفیف ویژه- لینک خرید

منتشر شده در: بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۵ توسط darousaracom بدون نظر

وی گلد۱۰۰% -۲ پوندی – ۲۹ سروینگ- ۹۰۷ گرمی – اپتیموم نوتریشن- طعم توت فرنگی – GOLD STANDARD 100% WHEY

پروتئین وی

پروتئین یک ماده مغذی مهم است که همه بطور روزانه به آن نیاز دارند. پروتئین در ترمیم سلولهای بدن، ترمیم و بازسازی عضلات و استخوانها و کنترل بسیاری از فرآیندهای مهم بدن مربوط به سوخت و ساز نقش بسیار کلیدی ایفا می کند.پروتئین منبع بسیار مهمی برای تامین انرژی بدن می باشد.
پروتئین وی، خیلی پیش از آنچه فکر می کنید، در دسترس بوده است. این مکمل را اصولا از همان شیری که هر روز می خوریم، می سازند .شیر از ترکیب دو نوع پروتئین به نامهای پروتئین وی به میزان (۲۰%) و پروتئین کازئین به میزان (۸۰%) تشکیل شده است. پروتئین وی پروتئینی خالص، طبیعی و با کیفیت بسیار بالامی باشد که از شیر گاو هنگام استحصال پنیر تولید می شود. پروتئین وی منبع غنی از آمینو اسیدهای ضروری است. بدن خود قادر به ساختن این آمینو اسیدها نمی باشد و بطور روزانه از طریق تغذیه غذاهای حاوی پروتئین نیاز خود را برآورده می کند. اسیدهای آمینه ضروری بلوک های سازنده عضلات ، پوست، ناخن و بافت های دیگر بدن می باشند. خالص ترین نوع پروتئین وی، پروتئین ایزوله است که حاوی کمترین میزان چربی، لاکتوز و کلسترول و بالاترین میزان آمینو اسیدهای ضروری می باشد. تحقیقات نشان میدهد که پروتئین وی عالی ترین نوع پروتئین و انتخاب بسیار خوب برای افراد در همه سنین می باشد.

فواید پروتئین وی:

  1. افزایش توده ی عضلانی بدن (به راحتی جذب بدن می شود)
  2. کاهش وزن بدن بخصوص چربی های بدن
  3. افزایش قدرت ایمنی بدن توسط افزایش مقدار گلوتاتیون
  4. پیشگیری از سرطان
  5. کمک به فعالیت سلول های لنفوسیت t که نقش مهمی در پاسخ ایمنی بدن دارند و در نتیجه کاهش تحلیل بافت های بدن در طی بیماری و افزایش سطح سلامتی و تسریع بهبودی بدن بعد از بیماری. مطالعات جدید نشان می دهد این پروتئین از سرطان سینه نیز جلوگیری می کند.

مصرف پروتئین وی :

بدنسازان بطور طبیعی می توانند ۱۵۰ گرم در روز از این پروتئین مصرف کنند که البته این مقدار بستگی به وزن فرد و شرایط بدنی او دارد. معمولاً ۱ گرم پروتئین یا کمتر به ازای هر ۵/۰ کیلوگرم از وزن بدن در بدنسازان توصیه می شود

انواع پروتئین وی :

  1. پروتئین وی هیدرولیز شده: معمولاً در مصارف کلینیکی استفاده می‌شوند، زیرا تا حدی خرد شده‌اند و هضم آنها آسان‌تر است
  2. پروتئین وی مجزا: حاوی حداقل چربی، لاکتوز و کلسترول است، و ۹۰% بیشتر پروتئین دارد
  3. کنسانتره پروتئین وی: که شامل چربی، لاکتوز و ۲۹ تا ۸۹% پروتئین است که این مقدار به نوع محصول بستگی دارد.

مضرات پروتئین وی:

مصرف بیش از حد پروتئین وی بار کبدی را افزایش می‌دهد و باعث آسیب‌های جدی به کبد می‌شود و همانطور که می دانید بعد از قلب، کبد مهم ترین عضو بدن می‌باشد

مکمل ورززشی و غذایی

پروتیین وی ۱۰۰ % گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن(راک دارو)

محصول کشور آمریکا

مورد مصرف:

کمک به افزایش عملکرد و حجم عضلات و بازتوانی سریع عضلات ، مناسب برای دوره کات جهت حفظ توده عضلانی،دارای آمینو اسید های نیمه ضروری و ضروری و غیر ضروری ، مناسب برای افرادی که عدم تحمل لاکتوز را دارند.

طریقه مصرف(طبق نظر پزشک و کارشناس تغذیه)

یک پیمانه در ۲۵۰ میلی لیتر آب یا نوشیدنی مورد علاقه حل شده و میل شود.

میزان مصرف:

برای ایجاد توازن نیتروژن مثبت در بدن ۲ گرم به ازای هر کیلو گرم وزن بدن توصیه می شود . این میزان پروتیین از ترکیبی از غذا و مکمل های ورزشی تعیین می شود و طریقه مصرف عمومی این مکمل یک وعده صبح،یک وعده قبل از تمرینو یک وعده پس از تمرین می باشد.

مشخصات:

-پروتئین ۱۰۰% وی گلد استاندارد اوپتیموم نوتریشن، برنده جایزه‌ی بهترین مکمل پروتئینی سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ بوده است! در سال ۲۰۱۰ ، ۱۰۰% وی گلد استاندارد برنده بهترین مکمل سال و بهترین پودر پروتئینی سال شناخته شد. شرکت آپتیمم نیوتریشن از همان سال‌های نخست همواره استانداردهای خود را ارتقاء بخشیده است. تا آنجا که امروز، مکملهای پروتئینی با الگو قرار دادن این مکمل مورد قضاوت و ارزشیابی قرار می‌گیرند.

شرکت تولید کننده:

OPTIMUMNUTRITION

www.rakdarou.com

عوامل فروش محصولات اپتیموم نوتریشن:

WWW.DAROUSARA.COM

WWW.ZIBAEILAND.COM

WWW.SUPPLEMENTSLAND.COM

این فرآورده صرفا مکمل ورزشی بوده و جهت تشخیص،درمان و پیشگیری نمی باشد.

برچسب ها: , ,

نظر دهید

امنیت بالا نشانه قدرت ماست ( الزامی )